Müüa, Äripind, Harjumaa, Tallinn, Trummi

149,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Harjumaa
Linn/Vald
Tallinn
Tänav/asukoha nimetus
Trummi
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
8
Elupinda
213.0 m2
Seisukord
san remont tehtud
Hoone materjal
kivimaja
Korrus
1
Korruste arv
1
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Turvalisus
  • turvauks
Kirjeldus
Müüa korteriomand Mustamäe-Nõmme piiril aadressil Trummi tn.6. Hinnatud elamispiirkonda jäävad Nõmme-Harku spordirajad, Tallinna Tehnikaülikool koos inkubaatorettevõtete kvartaliga, ARK, Skype, jt.

Korteriomand paikneb korterelamust eraldi välja ulatuvas nn. teenindusüksuses ja on kasutusel olnud büroo- ja tootmispinnana.

Ruumid asuvad eraldi sissepääsuga I ja 0 korrustel. I korruse ruumidele on aknad kahes suunas ja 0 korrusel on akand ühele ruumile. Korruseid ühendab keerdtrepp, väljast on eraldi sissepääsud mõlemale korrusele.

I korruse suurus on 113m2, mis tänase siselahanduse järgi on jagatud vaheseinte abil kolmeks eraldi seisvaks osaks. I korrusele on lahendatud kööginurk ja tulaettruum.

0-korrusel suurusega 100m2 on tänase seisuga neli teineteisega ühendatud ruumi, maja hoovist on eraldi sissepääs.

Ruumide küttesüsteem on ehitatud korduvringlusega tsirkulatsioonisüsteemile, mis tagab oluliselt madalamad küttekulud. Katus on parandatud. Hetkel on käimas maja fassaadi ja vundamendi soojustamine, tööde lõpp on planeeritud sügiseks. Tegus korteriühist tegeleb maja ümbritseva haljastuse uuendamisprojektiga.

Parkimiskohad on kinnises hoovis paiknevatel parkimisaladel vaba parkimiskorra alusel.

Müügihind on €159000.-

Ootan suurima hea meelega täiendavaid küsimusi ja kohtume juba kohapeal, et vaadata üle olemasolevad tingimused ja luua ettekujutus Teie uuele nägemusele.
  • 206 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind