Müüa, Äripind, Valgamaa, Jaanikese oru motokeskus

320,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Valgamaa
Tänav/asukoha nimetus
Jaanikese oru motokeskus
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
35
Elupinda
719.4 m2
Krundi suurus
311600 m2
Seisukord
kap. remonti vajav
Hoone materjal
kivimaja
Korruste arv
3
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Side
  • telefon
Sanitaar
  • saun
Kirjeldus
Müüme Eesti-Läti piirilinnast, Valgast 2km kaugusel asuva, 57. aastase ajalooga Jaanikese oru puhke- ja vabaajakeskuse.

Kahel kinnistul (31,16ha) paikneva keskuse juurde kuulub 60 voodikohaga Motell, 100 kohaga Tsiklibaar, ATV – ja safarirajad, enduro- ja motokrossirada, mis on üks Baltikumi parimaid.

Looduslikult kaunis orus on korraldatud 6 maailmameistrivõistluste etappi motokrossis ning palju teisi üritusi. Jaanikeses korraldatud tiitlivõistlustel on püstitatud publikurekordeid, mis on küündinud kuni 29 000 pealtvaatajani.

Jaanikese südameks ja tegevusstrateegia võtmeks on asjatundjate hinnangul regiooni parimate (külgvankrite ja quadide klassis) ja Euroopa atraktiivsemate (90% rajast on ühe koha pealt jälgitav) hulka kuuluv ning arvestatava ajalooga motokrossirada koos sinna juurde kuuluvaga (nt. suure mahutavusega parklad) ning 2008. aastal valminud Eesti parimate hulka kuuluv endurorada, kus on peetud ka rida edukaid võistlusi.

Kinnistud on looduskaunid (org, aas, veekogu, mets), samuti on piisavalt ruumi erinevate motokrossi (nt. harjutusväljakud) ja muude rajatiste (nt. kontserdiplats, pallimänguväljakud) väljaehitamiseks.

Äripinna otstarve: majutus, toitlustus, meelelahutus, sport ja turism.
Ideaalne paik spordi- ja kultuuriürituste, festivalide, laatade, kokkutulekute korraldamiseks, sünnipäevade, pulmade ning laagrite pidamiseks.
100 km raadiuses elab 500 tuhat ja 1000 km raadiuses 150 miljonit inimest.

Motellihoone on hetkel rekonstrueerimise järgus.
Motellihoonesse paigaldatakse uus kaasaegne küttesüsteem, uus elektrisüsteem, vahetatakse välja katused ja fassaadid, paigaldatakse kaasaegsetele standarditele vastav soojustus, muudetakse ja kaasajastatakse ruumilahendusi.

Hea investeerimisobjekt!
Suur potentsiaal taotlemaks kaasrahastamist erinevatest toetusfondidest (EAS, PRIA, LEADER, KIK). Linna ja valla igakülgne toetus.


KIIRMÜÜK
Baltikumi parim motokeskus on müügis hinnaga 320 000€.
Tee oma pakkumine 24. oktoobriks, emailile ainar@1partner.ee


Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.

Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.

Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
  • 390 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind