Üürida, Äripind, Harjumaa, Tallinn, Pärnu mnt

1,205 € / kuus
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Harjumaa
Linn/Vald
Tallinn
Tänav/asukoha nimetus
Pärnu mnt
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Üürida
Üüri maksimine
kuus
Informatsioon
Tubade arv
2
Elupinda
80.3 m2
Seisukord
valmis
Hoone materjal
kivimaja
Ehitusaasta
2017
Korrus
3
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Side
  • internet
Kirjeldus
Anname üürile valgusküllase büroopinna esinduslikus hoones. Büroohoones on esinduslik fuajee ja turvalised sissepääsu lahendused. Büroopind asub hoone kolmandal korrusel ja aknad avanevad Pärnu maanteele. Büroohoone on kuue korruseline ja valminud sellel aastal. Klient saab kaasa rääkida sisekujunduslikes küsimustes ja üüripind on võimalik välja ehitada just teile sobiva lahendusega. Bürood on varustatud kõige uuemate tehniliste lahendustega alates kütte- ning jahutussüsteemidest lõpetades turvasüsteemidega.

* Üldpind 80,3m²
* Äripind asub hoone III korrusel
* Planeeringu saab klient vabalt valida
* Väga hea ligipääs ühistranspordiga liiklejaile

Asukoht kesklinna südames ja ühistranspordi lähedus teevad sellest pinnast ühe nõutavama büroopinna. Läheduses paiknevad veel mitmed büroohooned, kaubanduskeskused ja hotellid.

Samas hoones on veel pakkuda erineva suuruse ja erineva planeeringuga büroopinda.
Vastan lisaküsimustele ja korraldan visiidi objektile!

Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel
  • 293 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind