Müüa, Korter, Harjumaa, Tallinn, Rocca al Mare Rocca al Mare

168,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Harjumaa
Linn/Vald
Tallinn
Tänav/asukoha nimetus
Rocca al Mare Rocca al Mare
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
2
Magamistube
1
Elupinda
52.3 m2
Korruste arv
8
Korrus
6
Seisukord
uusehitis
Hoone materjal
kivimaja
Ehitusaasta
2016
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Side
  • telefon
Turvalisus
  • turvauks
Kirjeldus
LAEV on maja, mis vaatab oma ajast ette. See on tehtud inimestele, keda köidab innovatsioon, ökoloogia ja kompromissitu suhtumine disaini, mugavusse ning elukvaliteeti.

Müüa 2-toaline korter 2017 aastal valmivasse hoonesse LAEV. Korter paikneb kuuendal korrusel. Aknast avaneb imeilus vaade loomaaiale. Korter koosneb ühest magamistoast ja avatud köögiga elutoast. Lisaks korteris on garderoob, duširuum ja üks WC. Hoones on loomuliku valgusega trepikojad; ainulaadsed merevaated avanevad nii vannitubadest, esikutest, garderoobidest kui kõigist saunadest.

Korterite sisustuspaketid sisaldavad lihtsaid ja naturaalseid materjale, millele tuginedes on avaratesse ruumidesse võimalik luua isikupärane kodu. Looduslikes toonides viimistlusmaterjalid lisavad olemasolevale üldtonaalsusele hubasust ning soojust.

Raamivabad vaated ja tuulevaiksed terrassid

Esmakordselt kasutasime lahendust, kus toa osaks oleval siseterrassil saab avada nii sise- kui välisseina ning lahendasime ka selle suurte, puhaste klaaspindadena. Nii saab siseterrassi muuta eksootiliste taimedega talveaiaks; rajada sellesse stiilne sigarituba või nautida lamamistoolis verevat päikeseloojangut merel vm.

Mere läheduse ja kaunite vaadete põlistamiseks kasutasime läbivalt puhtaid, selgeid ja kesksete raamideta luksuslikke klaaspindu. Samuti sai erilist tähelepanu see, et kaitsta rõdudel ja terrassidel olijaid võimaliku tuule eest, kuid säilitada seejuures vaated ümbritsevale. Nii on rõdudel ja katuseterrassidel šikid täisklaasist 1,40 m kõrged piirded. LAEV’a katuseterrassidele saab erakordse lahendusena sõita liftiga. Suurejoonelised üle saja ruutmeetrised katuseterrassid ei ole ruumiliselt seotud ühegi konkreetse korteriga ja nii saavad katuseterrassi soetada ka need, kes elavad allpool olevatel korrustel. Katuseterrassilt avaneb ühelt poolt uhke ja rahulik merevaade ning teistes suundades paistavad Tallinna linn ning loomaaed.

LAEV on kaasaegne, tark ja energiatõhus maja. LAEV’a energiaklass on kõrgeim, mis klaasfassaadiga ehitistel võimalik saavutada. Hoones kasutatakse elukondliku hoone puhul esmakordselt sellises mahus unikaalset maakütte ja –jahutuse tehnoloogiat. Sisuliselt on hoone alla 40 meetri sügavusele puuritud 50 energiavaia ning kogu energia akumuleerimine ja taaskasutamine toimub hoonealuses maapinnases. Suvel talletatakse soojaenergiat ja talvel kasutatakse uuesti. See mitte ainult ei taga 2,5-3 korda odavama kütte, vaid samuti vabajahutuse, mis on 3-5 korda säästlikum elektrikandjal jahutusest. Energiasäästlikkust toetab 6,3cm paksune ja 3-kihilise klaasiga fassaad, mis tagab täiusliku helikindluse ja soojapidavuse. Unikaalne asukoht mere ääres. Konseptuaalne, laeva ideest lähtuv arhitektuur asetab selle eksklusiivse hoone ideaalselt keskkonda. Dünaamiline fassaad koos valguslahendusega muudab LAEVA kauniks igal aastaajal ning hetkel ööpäevas. Arhitektuurselt on põnevad välisfassaadil aknaid ääristavad merelaineid meenutavad lamellid. Lisaks hoonele dünaamika andmisele on neil ka sisuline funktsioon - nimelt toimivad lamellid päiksevarjuna ilma vaadet piiramata ning säästavad kuni 20% jahtuskuludest! Kuna LAEV’as on jahutus kõigis korterites, siis mängivad päikesevarjud energiasäästus olulist rolli. Kõigis hoone osades mõõdetakse energiakulu kauglugejatega eraldi.

Rocca al Mare on elu- ja töökoht terviklikku keskkonda ning rahulikku elutempot hindavale inimesele. Siin leiavad Rocca al Mare kooli näol eluterve ja omanäolise kasvulava pere noorimad liikmed. Teisalt avastavad siit uusi võimalusi ja põnevaid väljakutseid ka kõige väärikama elukogemusega elanikud.

Tasakaaluks vabadusele sörkida looduskaunitel terviseradadel võimaldab Rocca al Mare sportida moodsates spordiklubides nagu MyFitness, Teras, jäähall, Arigato ja Rocca al Mare Tennisekeskus. Kaugele ei jää ka supelrannad, kus mereäärne hingamine võimaldab lasta oma loovuse valla.

Rocca al Mare hoolitseb alati oma inimeste eest. Külluslik asum ja selle lähiümbrus pakuvad unustamatuid maitseid ka kõige nõudlikumale külastajale. LAEV’ast lühikese autosõidu kaugusel asuvad tipp-restoranid Ruccola ja Umami. LAEV’a lähedusse jääb veel suur valik toredaid söögi- ja meelelahutusasutusi, mis on pärliks ühesuguseid väärtuseid ja eluviisi hindavatele elanikele.

Rocca al Mare populaarseimad meelelahutusasutused annavad sulle vabaduse valida oma päevadele sobiva sisu. LAEV’a ümbruskonda rikastavad sealhulgas Saku Suurhall koos kõigi oma võimalustega, Bowlingukeskus, Tallinna Loomaaed ja ajaloolisest hõngust pakatav Vabaõhumuuseum.

Müügitingimuste ja lisainfo saamiseks võtke minuga ühendust ja leiame just Teile sobiva lahenduse.
  • 302 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind