Müüa, Korter, Harjumaa, Tallinn, Suur-Karja

549,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Harjumaa
Linn/Vald
Tallinn
Tänav/asukoha nimetus
Suur-Karja
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
3
Magamistube
2
Vannitube
1
Elupinda
134.0 m2
Korruste arv
3
Korrus
2
Seisukord
renoveeritud
Hoone materjal
kivimaja
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Küttesüsteem
  • kamin
Kirjeldus
Kaunis kodu keskaegses majas!
Suur – Karja 8 hoone on muinsuskaitse all olev ehitismälestis, mis pärineb 15. sajandist, on hoolikalt renoveeritud ning pälvis 2011. aastal linna kõige paremini restaureeritud hoone tiitli.
Hilisgooti vormides diele-dornse tüüpi keskaegne, jõukama linnakodaniku elamu, mille terava kolmnurkviiluga fassaadi keskmes on raidportaal koos kahe raidraamistuses aknaavaga. 18. sajandi teisel poolel kohandati teine ja kolmas korrus elamiseks. Suuremaid ümberehitusi tehti ka 19. sajandi lõpus. Vaatamata ümberehitustele on säilinud hulk vanu konstruktsioone ja detaile, millest tähelepanu väärivad peaportaal ja Tallinnas ainus oma algsele kohale jäänud diele ematala toetav kimppiilar.
Korter asub hilisgooti stiilis majavalduse 2. korrusel ja on läbi maja planeeringuga – elutoa ja ühe magamistoa aknad avanevad Suur – Karja tänavale ja teise magamistoa ning kööginurga aknad vaikse siseõue poole.
Restaureerimise käigus on kogu hoonesse rajatud tänapäevased tehnosüsteemid, s.h korralik sissepuhke ja väljatõmbe ventilatsioonisüsteem.
Korteris on suur avatud köögiga elutuba, 2 magamistuba ja wc/vannituba koos saunaga.
Elutuba ilmestab massiivne palkidest talalagi, mille kohal asuvad vanad paeplaadid on puhastatud ja konserveeritud. Magamistubade lage katab maalingutega palktalalagi, mis on samuti restaureerimise käigus puhastatud ja konserveeritud. Tubade seintel on lubikrohv ja lubivärv. Mitmes kohas on nähtavale jäetud välja puhastatud algne seinapind.
Oskuslikult on ära kasutatud erinevad seinas olevad niššid, nii riiulite paigutamiseks, panipaiga, kui väikese töökohana. Kogu korteri põrandat katab tammelaudparkett. Külmadel talveõhtutel lisab õdusat meeleolu lahtisesse kaminasse süüdatud tuli.
Moodsas võtmes kööginurk on funktsionaalne ja varustatud kvaliteetse köögitehnikaga.
Pesuruumis on põrandaküte ja seinu ning põrandat katab mosaiikplaat.
Hinna sisse kuulub köögimööbel koos tehnikaga. Muu mööbel kokkuleppel.
Kommunaalkulud on keskmiselt 73 eurot kuus, lisandub elekter, mille keskmine oli möödunud 12 kuu arvestuses 84 eurot. Kogu kulu keskmiselt 150-160 eurot kuus.

Kui hindad ainulaadset keskkonda, siis tule kindlasti vaatama!

Swedbank pakub meie klientidele:
- kodulaenu lepingutasu -30% (min 190 eurot)
- kodukindlustus üheks kuuks tasuta
- elukindlustus üheks kuuks tasuta
- kodu remontimiseks ja sisustamiseks Kodu Väikelaenu lepingutasu -30%

Palun helista ja küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.

Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.

Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
  • 1092 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind