Müüa, Korter, Tartu, Tartu, Näituse

197,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Tartu
Linn/Vald
Tartu
Tänav/asukoha nimetus
Näituse
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
4
Elupinda
110.4 m2
Korruste arv
5
Korrus
2
Hoone materjal
paneelmaja
Ehitusaasta
2004
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Sanitaar
  • saun
Kirjeldus
Pakutav korter asub Tähtvere ja Vaksali linnaosa piiril (tegelikkuses Vaksali linnaosas) paiknevas korterelamus, mis asub Raekoja platsist ca 1 km kaugusel. 2003.a. ehitatud korterelamus on 20 korterit ja 3 mitte-eluruumi; tegutseb korteriühistu. Korteri üldpind on kokku 110,4 m², millest korteri eluruumid moodustavad 96,0 m² ning korteri juurde kuuluv panipaik hoone keldrikorrusel 14,4 m². Korterist avanevad vaated elamu ette, taha ja küljele; olemas 2 rõdu. Korteri koosseisu kuuluvad esik, avatud ruumina elutuba-köök, kust on klaasboksiga eraldatud kabinet, kolm magamistuba, sanitaarplokk (saun ja pesuruumid) ning wc.
Küttesüsteem: keskküte kaasaegsete plekk-radiaatorite baasil; sanitaarruumis on siugtoru ja elektiline põrandaküte; leiliruumis elektrikeris.
Korteri viimistlus: eluruumide põrandad on kaetud naturaalse parketiga, seinad värvitud; sanitaarruumides on põrandatel ja seintel keraamiline plaat, ripplagi; leiliruumi seinad ja lagi on viimistletud laudisega.
Parkimine: korteri igakordse omaniku ainukasutuses on kaks parkimiskohta; parkida on võimalik ka A. Haava tn.-l, kus aga parkimiskohtade arv on piiratud ja tasuline.
Naabrus: Lähim kool (M.Härma Gümnaasium) jääb ca 600 m, lasteaed ca 700 m, kauplus ca 400 m ja bussipeatus ca 100 m kaugusele. Naabruses asuvad ühepereelamud, uued korterelamud, vanemad väiksemad korter-elamud ning kaasaegne büroohoone; elamu läänekülge jäävad sarnased korterelamud (nende ühine sisehoov, kus asub parkla, jääb hinnatava objekti lõuna- ja kagupoolse külje naabrusesse); lähimas ümbruskonnas asuvad veel Kaitsekolledži elamu ja TÜ Õigusteaduskonna hoone;
Korter on maja valmimisest saadik usinalt oma praegust omanikku teeninud ning ootab nüüd uut peret, kes ta viimistluse värskendaks ning asuks nautima suurepärast asukohta ja avarat planeeringut.
Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.

Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.

Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
  • 384 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind