Müüa, Maa, Tartu, Ülenurme vald, Reola Äripark Reola Äripark

35,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Tartu
Linn/Vald
Ülenurme vald
Tänav/asukoha nimetus
Reola Äripark Reola Äripark
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Krundi suurus
2678.0 m2
Kirjeldus
Müüa tootmismaa sihtotstarbega kinnistu, logistiliselt heas asukohas asuvas Reola Äripargis. Reola Äripark asub logistiliselt soodsas asukohas Tartu külje all, 3 km kaugusel linnapiirist, Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee ääres. Kõik ühendusteed Lõuna-Eesti suurematesse asulatesse ja maanteed Ida-Lääne suunas asuvad mõne sõiduminuti kaugusel. Valdav enamus Tartu tootmisettevõtetest ja neid teenindavatest üksustest (toll, hulgilaod jne) asuvad 3-5 km kaugusel Reola Äripargist. Loodavad ja olemasolevad tehnopargid koos Tartu lähedal asuvate ettevõtetega loovad teineteist toetava äri- ja ettevõtluskeskkonna, tekitades omalaadse sünergia. Äripargi vahetus läheduses asub lennujaam, suuremateks klientideks lähipiirkonnas on Reola Gaas, A Le Coq, Selteret.

Reola Äripark paikneb Tartumaal Reola külas asuvatel Nurme, Härtsi, Nirgi ja Uhti kinnistutel, mis on moodustatud Ülenurme valla poolt 12.aprillil 2005 kehtestatud detailplaneeringu (DP 04-023) alusel.

Palun helista ja küsi lisa! Olete oodatud tutvuma. Meeldiva kohtumiseni! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused kodulehel www.1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.
  • 241 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind