Müüa, Maja, Harjumaa, Harku vald, Lääne tee

265,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Harjumaa
Linn/Vald
Harku vald
Tänav/asukoha nimetus
Lääne tee
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
5
Magamistube
3
Vannitube
3
Elupinda
279.0 m2
Krundi suurus
1517.0 m2
Korruste arv
2
Hoone materjal
kivimaja
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Küttesüsteem
  • ahjuküte
Side
  • telefon
Turvalisus
  • turvauks
Sanitaar
  • boiler
Kirjeldus
Looduslikult kauni asukohaga mereäärses elamurajoonis müüa omanäoline, avar ja ruumikas eramu. Vähene liiklus, tõkkepuuga suletud territoorium ja looduslik kõrghaljastus tagavad privaatse, turvalise ja looduskauni elukeskkonna ka kõige nõudlikumale kliendile. Kaunis liivarand asub 300m kaugusel.

Elamu siseplaneering ja ruumilahendused on detailideni läbi mõeldud, lähtudes pere vajadustest, praktilisusest ja mugavusest.
Esimesel korrusel asuvad tuulekoda, trepihall, omavahel ühendatud avar elutuba-söögituba, köök, saunakompleks, perenaisetuba, kütuse- ja kütteruumid ning garaaž. Sauna eesruumist pääs väliterrassile kus paikneb neljale inimesele mõeldud kõigi mugavuste ja lisadega mullivann.
Teisele korrusele on paigutatud ruumikas magamistuba millest pääs garderoobi ja vannituppa, kaks lastetuba ja dušširuum/wc. Elamu sisemise mahu muudab tervikuks läbi kahe korruse ulatuv siserõduga elutuba.

Eluruumides ja trepihallis naturaalne puitparkett, pesuruumides, perenaisetoas ja köögis keraamiline plaat koos põrandaküttega, garaažis ja kütteruumides viimistletud betoonpõrand.
Sisetrepp metallist kandetalal, puidust astmelaudadega.
Aknad on 3 x klaasiga tumehallis puit-alumiiniumraamis pakettaknad.

Monoliitsest raudbetoonist lintvundamendile on laotud FIBO väikeplokkidest kandvad seinad, soojustatud kivivilla plaatidega mille peal tuuletõkkeplaat ja roovidel värvitud puitlaudis.
Vahelagi monoliitsest raudbetoonist plaat, mis elutoa ja trepihalli vahel toetub metallpostidele.
Puitfermidel välisseintele toetuv katus, mille peal on ristipidi latid ning hõre laudis. Katusekatteks Rannila kaarjas trapetsprofiil.

Küte on kombineeritud õhk-vesi soojuspumba, õlikatla ja puuküttega ahju baasil. Kogu vajalik madalatemperatuuriline (põrandakütte tarbeks) vesi valmistatakse soojuspumbaga ja kuum vesi (radiaatorid ja tarbevesi) õlikatla abil.
Hoone I-korrust köetakse vesipõrandakütte abil, mis saab oma soojusenergia 8-kW õhk-vesi soojuspumbalt Toshiba, magamistube ja pesuruume II-korrusel köetakse radiaatoritega, mille tarvis soe vesi valmistatakse komplektse katla-boileriga Buderus S315T. II korruse pesuruumide mugavuskütteks on lisaks elektrilised põrandakütted.
Enamuse osa aastast on võimalik maja ära kütta ka maja keskel köögi ja elutoa vahel asuva 3,5 tonni kaaluva Nunnauuni poolt valmistatud ahi-leivaahjuga.
Ventilatsioon on lahendatud garaaziz asuva rootorsoojusvahetiga ventilatsiooniagregaadi (400l, PM-luft) abil, millel on elektriline järelsoojenduskalorifeer.

Hoone peakaitse on 3x32A. Elektrisüsteem on ehitatud programmeeritavana IHC (Intelligent House Control) kontrolleri baasil, mis võimaldab vajadusel kõikide hoones asvate lülitusnuppude funktsioone muuta ja tavriteid ümber grupeerida.
Hoonesse tuleb Elioni kaablivõrk. Olemas on automaatne valve- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteem ning TV-anteenikaabeldus katuseantennidega.

Lisaks olemasolevale kõrghaljastusele on kinnistu maitsekalt haljastatud.

Elamurajooni sisesed teed on asfalteeritud (vallale üle antud), paigaldatud välisvalgustus, vesi oma puurkaevust, tsentraalne kanalisatsioon (biopuhasti). Elanike poolt on kommunikatsioonitrasside haldamiseks moodustatud MTÜ Ninamaa Ühing.

Elamurajooni on ehitatud tänapäevastele nõuetele vastav tehiskattega tenniseväljak, mille osalus kaasomandiosa näol sisaldub ka Lääne tee 6 müügihinnas.


Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.

Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.

Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
  • 926 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind