Müüa, Maja, Harjumaa, Kose vald, Asula Asula

90,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Harjumaa
Linn/Vald
Kose vald
Tänav/asukoha nimetus
Asula Asula
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
3
Magamistube
1
Vannitube
1
Elupinda
116.0 m2
Krundi suurus
143400 m2
Korruste arv
2
Seisukord
renoveeritud
Hoone materjal
palkmaja
Ehitusaasta
1931
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Küttesüsteem
  • ahjuküte
Lisaruumid
  • kelder
Side
  • internet
Turvalisus
  • turvauks
Sanitaar
  • boiler
Kirjeldus
Müüme Asula kinnistu Kose vallas, Sõmeru külas. Kinnistu, mis koosneb kahest lahusosast, on kokku suurusega 14,34 ha.

Kinnistul asuvad:
Elamu: Ehitatud 1931 ning on suurusega 116 m². Esimesel korrusel asuvad suur köök, avar elutuba ning vahetuba. Elutuba renoveeritud ca 5 aastat tagasi. Vahetatud elekter ja soojustatud põrand. Kütteallikaks on puuküttega ahi, mis samuti renoveeritud. Elutoast pääs verandale.
Köögi renoveerimisega alustati 2017 aastal. Uuenduse on saanud seinad, lagi ning soojustatud põrand. Renoveerimist ootab puupliit koos soojamüüriga. Samuti on vahetatud elekter. Köögivalgustus juhtmevaba lülitiga. Köögist pääseb duširuumi, kus asub ka wc. Duširuumis elektriline põrandaküte. Vahetuba renoveerimata ning sealt pääseb ajutist treppi mööda teisele korrusele, kuhu on võimalik ehitada 3-4 magamistuba. Teine korrus alates 160 cm kõrgusest ca 95 m² suurune. Teise korruse põrand soojustatud, katus ja otsa seinad soojustamata.
Kinnistul oma 27 m sügavune puurkaev ning ka oma imbsüsteemiga kanalisatsioon.
Maja väljast soojustatud ning renoveeritud. Soojustuseks vill+tuuletõkkeplaat+laudvooderdus. Vundament soojustatud. Uus plekkkatus ja uued sarikad. Kõikide elamu akende ees kolmekordsed puitalumiinium aknad. Välisuks vahetatud. Majal signalisatsioon koos tuletõrjesignalisatsiooniga. Elektrikilbist 3x25 A elekter. Kõikides hoonetes 220 v elekter.

Garaaž: 58 m². Puidust, eterniit katusega. Koosneb kahest ruumist, millest ühes paikneb töötuba ja kanal.
Laut: 95 m². Osaliselt kivist, osaliselt puidust. Põrand betoonist. Katus eterniit.
Küün: 93 m². Puidust, Katus eterniit.
Saun: 21 m². Vajab täieliku renoveerimist. Sauna all maaalune kelder.


Asula kinnistu asub Tallinn-Tartu-Luhamaa trassi ääres, kuid tänu uue trassi valmimisele on lähima paari aasta jooksul vana maantee muutunud vaikseks, kuid hästi hooldatud koduteeks. Kui logistiliselt võtta, siis asub kinnistu väga hea koha peal. Bussipeatus majast 50m kaugusel, kodutee on alati talvel lumest puhas ja hooldatud. Pealinna piirist kuni koduni kulub kuni 30 minutit autosõitu ning pikkusega 43 km, Kose valla keskusesse 8 km, Paunküla veehoidla ca 7 km kaugusel.
Kui floorast ja faunast rääkida, siis kinnistu 14 hektarist moodustab metsamaa ca 5 ha suuruse ala, looduslik rohumaa ca 3 ha ja õuemaa 3000m².

Hea ligipääsuga ning kodune kodu!Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.

Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.

Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
  • 1139 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind