Müüa, Maja, Jõgevamaa, Tabivere vald, Egerti

119,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Jõgevamaa
Linn/Vald
Tabivere vald
Tänav/asukoha nimetus
Egerti
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
4
Elupinda
80.8 m2
Krundi suurus
85800.0 m2
Korruste arv
2
Hoone materjal
palkmaja
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Küttesüsteem
  • ahjuküte
Sanitaar
  • boiler
Kirjeldus
Pakkumisse on tulnud kahest katastriüksusest (77301:003:0011 ja 77301:003:0010) koosnev kinnistu, millest hoonestatud on 6,64 ha ning hoonestamata 1,94 ha suurune. Valdava osa kinnistust moodustab haritav maa (8,11 ha).
Kinnistu paikneb Igavere tee ja Lähte-Elistvere tee naabruses, kusjuures viimane neist on tolmuvaba kattega - seega on juurdepääs kinnistule aastaringselt väga hea. Hoonete ümbrus on haljastatud, olemas palju ilupuid ja -põõsaid, rajatud on piirdehekid, kinnistu on suhteliselt reljeefne.
Hoonetest paiknevad kinnistul elamu, kelder, kuur, laut-küün ja saun. Elamu on suhteliselt heas korras- omanikud on seda viimase kümne aasta jooksul järjepidevalt kaasajastanud. Majas on olemas vee-ja kanalisatsioonisüsteem, vahetatud on aknad ja osa uksi, eluruumideks on ehitatud elamu katusekorrus – seal on hetkel küll siseviimistlustööd pooleli. Hetkel renoveeritakse elamus paiknevat duširuumi. Ahjud on töökorras, kusjuures esimesel korrusel paiknev ahi on suhteliselt uus.
Kõrvalhooned vajavad valdavalt remonti, v.a. saun, mille viimistlus on paar aastat tagasi värskendatud.
Juula on hajaasustusega küla, kus alaliselt elab ca 70 inimest, küla elanikkond on viimaste aastatega järjest suurenenud ja noorenenud. Hooned külas paiknevad selliselt, et kõigi jaoks on tagatud nii privaatsus kui ka vaade naabritele nägemisulatuses.
Väga hea juurdepääs, paiknemine Tartu südalinnast vaid 22 km, Lähtelt ja Tabiverest 9 km kaugusel ning järvede lähedus muudavad pakutava kinnistu atraktiivseks neile, kes soovivad soetada kodu linnakärast eemale, kuid jäädes linna ahvatlustele piisavalt lähedale...
Kinnistut on võimalik osta ka selliselt, et müüakse 1,5 ha suurune hoonestatud kinnistu – sel juhul on hinnaks 87 000 eurot.
Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.

Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.

Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
  • 382 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind