Müüa, Maja, Tartu, Laeva vald, Koosa tee

53,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Tartu
Linn/Vald
Laeva vald
Tänav/asukoha nimetus
Koosa tee
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
3
Elupinda
327.8 m2
Krundi suurus
21772.0 m2
Korruste arv
1
Hoone materjal
palkmaja
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Küttesüsteem
  • ahjuküte
Kirjeldus
Müüa looduslikult kaunis kohas mõnus privaatne talu,Kärevere külas, suurest maanteest (Tallinn-Tartu mnt.) 1 km ja Tartu linnapiirist 15 km kaugusel.

Talu asub metsaserval ning Laeva jõest 700 m kaugusel, sealt on ka ainuke juurdepääs Emajõe luhale ja Karisto soole ning Emajõe vanajõe sängidele.

Kinnistul asub palkitest elamu 68,8 m2, kus on elutuba, magamistuba, köök-söögituba ja suur sahver. Maja katusealune on välja ehitamata, mille arvelt saaks -60 m2 elamispinda juurde. Palkidest saun 28 m2 mis on käsitsi palkidest ehitatud 70.-tel aastatel. Suur rehealune mis jaguneb rehetuba 42 m2 ja rehealune 76 m2 sinna on ehitatud väikeplokidest kelder. Laut-küün - laudaosa 39 m2 ja küün 34 m2 ning kuur 40 m2.

Elamus on vahetatud tubades põrandad ning kontrollitud perimeetril väliseina palgid. Kinnistul asub kaks kaevu millest üks on uus, kaks viljapuuaeda (uus ja vana) kus asuvad ka mesitarud ning suur ja avar õueala vaatega lõuna-lääne suunda. Põllumaa on haritud.

Igati mõnus talu alaliseks elamiseks või suvekoduks.
Koht sobib ideaalselt kala-, jahi-, loodus ja fotograafia huvilistele.
EMRK on välja ehitanud tee, parkimisala ning silla üle Laeva jõe juurdepääsuga Emajõe luhale ning vanajõe sängidele st, et toimib ligiduses ka loodusturism, mida saab ära kasutada ka oma ärihuvideks .

Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.

Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.

Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
  • 1181 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind