Müüa, Maja, Tartu, Tartu vald, Juula

87,000 €
Asukoht
Riik
Eesti
Maakond
Tartu
Linn/Vald
Tartu vald
Tänav/asukoha nimetus
Juula
Otse omanikult
Ei
Kinnisvara tehing
Müüa
Informatsioon
Tubade arv
4
Elupinda
80.8 m2
Krundi suurus
15000.0 m2
Korruste arv
2
Hoone materjal
palkmaja
Rõdu
Ei
Lift
Ei
Garaaž
Ei
Küttesüsteem
  • ahjuküte
Sanitaar
  • boiler
Kirjeldus
Kinnistu paikneb Igavere tee ja Lähte-Elistvere tee naabruses, kusjuures viimane neist on tolmuvaba kattega - seega on juurdepääs kinnistule aastaringselt väga hea. Hoonete ümbrus on haljastatud, olemas palju ilupuid ja -põõsaid, rajatud on piirdehekid, kinnistu on suhteliselt reljeefne.
Hoonetest paiknevad kinnistul elamu, kelder, kuur, laut-küün ja saun. Elamu on suhteliselt heas korras- omanikud on seda viimase kümne aasta jooksul järjepidevalt kaasajastanud. Majas on olemas vee-ja kanalisatsioonisüsteem, vahetatud on aknad ja osa uksi, vahetatud on katusekattematerjal ja kaasajastatud fassaadi viimistlus; eluruumideks on ehitatud elamu katusekorrus – seal on hetkel küll siseviimistlustööd pooleli. Hetkel renoveeritakse elamus paiknevat duširuumi. Ahjud on töökorras ja ehitatud viimase viie aasta jooksul.
Kõrvalhooned vajavad valdavalt remonti, v.a. saun, mille viimistlus on paar aastat tagasi värskendatud.
Juula on hajaasustusega küla, kus alaliselt elab ca 70 inimest, küla elanikkond on viimaste aastatega järjest suurenenud ja noorenenud. Hooned paiknevad külas selliselt, et kõigi jaoks on tagatud nii privaatsus kui ka vaade naabritele nägemisulatuses.
Väga hea juurdepääs, paiknemine Tartu südalinnast vaid 22 km, Lähtelt ja Tabiverest 9 km kaugusel ning järvede lähedus muudavad pakutava kinnistu atraktiivseks neile, kes soovivad soetada kodu linnakärast eemale, kuid jäädes linna ahvatlustele piisavalt lähedale...
Kinnistut on võimalik osta ka selliselt, et müüakse 8,58 ha suurune hoonestatud kinnistu – sel juhul on hinnaks 119 000 eurot.
  • 304 Vaatamist
Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind