Teave küpsiste kohta

Otsetee.ee veebileht kasutab küpsiseid. Meie tooteid ja teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Küpsistest

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida külastatavad veebilehed paigaldavad teie arvutisse. Küpsised saadavad veebilehele informatsiooni, et ära tunda seadeid ja eelistusi. Neid kasutatakse laialdaselt, et tagada veebilehtede tõhusam töö ning anda infot külastajate eelistuste kohta.

Miks me küpsiseid kasutame?

Küpsiste puudumisel ei saaks te kasutada paljusid veebilehe funktsioone. Samuti võimaldab küpsiste kasutamine muuta veebilehe töö tõhusamaks ja seeläbi pakkuda parimat veebilehe sirvimise kogemust. Näiteks jätavad küpsised meelde keelevaliku või otsinguparameetrid. See võib muuta teie järgmise külastuse lihtsamaks ning mugavamaks.

Kasutame küpsiseid ka selleks, et jälgida veebilehe kasutusstatistikat ja veebilehel tehtavaid toiminguid. Saadud infot kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamiseks.

Meie poolt kasutatavad küpsised

Hädavajalikud küpsised

Need küpsised on veebilehtede lahutamatu osa, milleta veebilehed korralikult ei tööta. Need võimaldavad meie veebilehel ringi liikuda ja kasutada selle põhifunktsioone. Näiteks võimaldavad need luua kasutajakontot, võimaldavad sisselogimist või koostada ostukorvi. Hädavajalike küpsiste blokeerimisel ei tööta veebileht korralikult.

Funktsioonide kasutamist hõlbustavad küpsised

Need küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikud nagu keel või otsinguparameetrid ning seeläbi pakkuda täiustatud ja isikustatud funktsioone.

Veebilehe sooritust jälgivad küpsised

Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas ja kui palju külastajad veebilehte kasutavad. Kogu informatsioon, mida need küpsised koguvad, on koondatud ning üldistatud ja seega anonüümne. Seda teavet kasutatakse üksnes veebilehe arendamiseks.

Sihtrühma- ehk reklaamküpsised

Need küpsised koguvad andmeid teie sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldab veebilehel esitada teie huvidele vastavat reklaamisisu.

Kolmandate osapoolte küpsised

Veebilehed võivad muuhulgas sisaldada elemente (partnerite veebilehtede sisu või lingid), mis salvestavad küpsiseid kolmanda isiku nimel. Kahjuks puudub meil kontroll nende küpsiste üle. Nende puhul peaksite vaatama kolmanda osapoole küpsiste nimekirja, kust leiate põhjalikumat infot.

Kuidas hallata küpsiste seadeid?

Enamik veebibrausereid võimaldavad kontrolli küpsiste üle brauseri enda seadete kaudu. Küpsiste kustutamiseks või blokeerimiseks peate seega muutma oma veebibrauseri seadeid.

Küpsiste blokeerimisel peate arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi olla enam kasutatavad.

Anna meile teada mis on valesti
Sõnum *
Logi sisse
Kasutaja
Salasõna
Unustasid oma salasõna? Remind